ANA SAYFA

ESTETİK CERRAHİ HAKKIMIZDA MERKEZİMİZDEN GÖRÜNTÜLER YASAL UYARI İLETİŞİM
GENEL BİLGİLER
Saç Dökülmesi Nedenleri
FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyon)
FUT (Foliküler Ünite Transplantasyonu)
Saç Çizgisi Oluşturma
Saç Ekimi Yoğunluğu
Saç Mezoterapisi
Sık Sorulan Sorular
ADRESİMİZ
Adresimiz

Abdi İpekçi Cad. Bronz Sokak 7/B

Maçka, İstanbul

Telefon
+90 0212 296 74 42
Fax
+90 0212 225 94 62
SAÇ EKİMİNDE DİKKAT!
Bu site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. 
HAVA DURUMU

http://www.dmi.gov.tr/sunum/tahmingor-a1.aspx?g=1&m=ISTANBUL http://www.dmi.gov.tr/sunum/tahmingor-a1.aspx?g=2&m=ISTANBUL http://www.dmi.gov.tr/sunum/tahmingor-a1.aspx?g=3&m=ISTANBUL

SAÇ EKTİRME OPERASYONU

Saç ekimi uygulaması; saçlı derinin arka kısmında bulunan hormona duyarlı olmayan saç köklerinin özel yöntemlerle alınarak, saçsız alanlara ekilmesidir. Günümüzde saç ekim uygulaması mikromotor fue yöntemi ile yapılmaktadır. Bu uygulamayla yapılan saç ektirme işlemi sonucunda ekilen saç kökleri hormonlardan bağımsız olduklarından bir daha dökülmezler. Saç ekim operasyonu başlamadan önce saç ekiminin yapılacağı ve saç foliküllerinin alınacağı bölgeler işaretlenir, uyuşturulur, daha sonra greftler alınır. Elde edilen greftler saçsız alana ekilir. Bu işlem yapılırken saç ekimi yapılacak bölgenin mevcut naturel saç çizgilerine uygun olması, yönlerinin iyi seçilmesi, saç foliküllerinin tekli greftlerden seçilmesi suni bir görünüm oluşturmaması bakımından çok önemlidir. Hasta saç ekimi fue tamamlandıktan sonra evine dönebilir, günlük hayatına devam edebilir. Saç ektirme işleminden sonra yaklaşık 3 ay içinde çıkmaya başlayan ekimli saçlar orjinal yerlerindeki büyüme hızıyla yeniden uzamaya başlarlar. Saç ektirme işleminden 1 sene sonra tam sonuç elde edilir. İdeal saç ekimi sonucu, saç ektirme işleminin belli olmadığı, doğal sonuçlardır.

FUE SAÇ EKTİRME

Saçlı deride herhangi bir kesi yapmadan, iz bırakmadan greftlerin tek tek özel bir aletle alındığı saç ekimi yöntemidir.

FUT SAÇ EKTİRME

Saç ekimi tekniklerinin tarihsel gelişimi sonrasında punch greft ve minigreft tekniğinin yerini alan foliküler ...

SAÇ EKTİRME OPERASYONU

Saç sağlığı gerek erkek gerekse kadınlar için önemlidir. Saçların dökülmesi, incelmesi, seyrelmesi erkeklerde ve kadınlarda ortak şikayetlerdir. Erkeklerde androjenik sebeblerle saç dökülmesi, kadınlarda ise saçların cansızlaşması, seyrelip incelerek dökülmesi görülmektedir. Mezoterapi, cildin orta tabakasına ihtiyacı olan vitamin, mineral gibi karışımları enjekte etme ve cildin yenilenmesine destek ve yardımcı olma tedavisidir. Saç mezoterapisi ise saçlı deri içine vitamin, mineral, biotin, çinko, aminoasitler gibi karışımlar enjekte ederek kıl köklerinin beslenmesi ve saçlı derideki kan dolaşımının düzenlenmesi işlemidir. Saç mezoterapisinde kıl köklerine özel uçlu 2mm lik iğneler ile vitaminler, kan dolaşımını düzenleyici ilaçlar, antioksidanlar verilerek saç kökleri canlandırılır.

 
 

 

Ana Sayfa | Estetik Cerrahi | Hakkımızda | Merkezimizden Görüntüler | Yasal Uyarı | İletişim

                                                                                                                                       Estetik Estetik Ameliyat Liposuction Göğüs Büyütme Göğüs Estetiği Cinsel Estetik Liposakşın Meme Büyütme

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.